MIX

Na co dzień korzystam z czytnika BlogLovin i na szczęście żadne Wasze posty mi "nie uciekają" i nawet jeśli danego dnia nie mogę posiedzieć dłużej przy komputerze, to mam szansę to nadrobić.

Oprócz blogów modowych na mojej liście obserwowanych blogów są też te związane m.in. z kulturą i serialami. Jak wiadomo, moda i popkultura mają dużo ze sobą wspólnego, dlatego bardzo chciałabym polecić Wam wpis na jednym z moich ulubionych blogów - "Pokaż mi swój kostium, a powiem Ci kim jesteś", czyli co Zwierz Popkulturalny mówi o dobrze ubranych panach w serialach.
Polecam również wszystkie inne wpisy Zwierza (tylko ostrzegam czepialskim, bo Zwierz pisze o sobie w trzeciej osobie i  jest dysortografem), zwłaszcza że już dziś w nocy rozdanie Oskarów i można liczyć na ciekawe podsumowanie.

Ponieważ Zwierz często (również w polecanym przeze mnie wpisie) pisze o Doctorze Who (zobaczcie mój modowy post na jego temat), prowadzi to do kolejnego polecanego przeze mnie wpisu - O tym, dlaczego raczej nie należy oglądać Doktora Who.


No dobrze, a teraz o tym, co ostatnio robiłam :)

KRAKÓW - wybrałam się z przyjaciółkami na weekend na przyjęcie-niespodziankę

BRZEG - odwiedziłam rodzinę

Spacer z psamiMoje złote pierścionkiI ostatni nabytek - pierścionek z serduszek House

KOMENTARZE

"

Instagram