KOŁNIERZYKI

Noszony przy szyi kawałek materiału czy też koronki.

Brzmi prosto, a jednak ten dodatek zdobył sobie rzesze fanek. Modne kołnierzyki powinny się wyróżniać, być nie tylko dodatkiem do koszuli czy też sukienki, ale również elementem biżuteryjnym.
Szukając artykułów na ich temat znalazłam wpisy z listopada zeszłego roku, co pokazuje nam, jak mocny jest ten trend. Kołnierzyki nie znikają z blogów ani ze sklepów już od dłuższego czasu.

Na wielu blogach widziałam stylizacje z kołnierzykami, mam też kilka bluzek czy sukienek z takim elementem, ale postanowiłam stworzyć też coś swojego.

Z arkuszy filcu kupionych w Empiku, haftek i kilku ozdób powstały te oto kołnierzyki:
Poprosiłam Martę, żeby zapozowała mi w kołnierzykach, żebym mogła je Wam lepiej przedstawić. Oto efekty naszej współpracy:
Ja wolę raczej zdjęcia czarno-białe, do obejrzenia ich zapraszam na mojego facebooka:

Chcę też podzielić się z Wami zdjęciami stylizacji bloggerek, które mnie zainspirowały. Pod zdjęciami macie linki do notek z całymi stylizacjami.

Styledigger http://styledigger.blogspot.com/2011/11/peach-plum-pear.html

Mary-Kate Fashion http://mary-katefashion.blogspot.com/2012/01/velvet-dress-pearls-collar.html
Aneta http://anetaaneta.blogspot.com/2012/01/white-collar-dress.html
Zuza http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/2012/01/its-so-cold-outside.html
Dominika http://bigbooom.blogspot.com/2012/03/pearls-graphiti-and-rocknroll.html
Podczas przeglądania sieci, natrafiłam na wiele wpisów, tutoriali oraz zbiorów insporacji dotyczących kołnierzyków. Mam nadzieję, że podane przeze mnie linki spodobają się Wam i zachęcą do tworzenia własnych dzieł :-) Jeśli jednak ktoś czuje się nie na siłach, na pewno można znaleźć  gotowe w sklepach i na allegro.

WPISY O KOŁNIERZYKACH:


DIY:

KOMENTARZE

"

Instagram