Spotkanie blogerów w perfumerii Frivole


Tak jak kiedyś co chwila słyszałam "W tym Wrocławiu to nic się nie dzieje!", tak teraz zaczynają do moich uszu docierać stwierdzenia, że coś się ruszyło, coraz więcej wydarzeń... Na razie te pozytywne słowa wypowiadane są trochę ciszej, niż narzekania, może po to, by nie zapeszyć. Ale nie można nie zauważyć, że faktycznie - dzieje się coraz więcej.
Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu dla blogerów i mediów "Trzy kroki do świata piękna Frivole" w bardzo ciekawie urządzonej perfumerii Frivole Prestige w galerii handlowej Sky Tower.
Uwielbiam spotkania ze znajomymi blogerami oraz poznawanie nowych osób!
Tym razem najwięcej czasu przegadałam Natalią - w sumie dosyć dawno się nie widziałyśmy. Jak widzicie, Natalia wzięła udział w perfumowej zabawie:


fot. Wro Street Fashion

Co do samego eventu, muszę powiedzieć, że był bardzo dobrze przygotowany. Był czas, żeby posłuchać o perfumach i kosmetykach, był czas żeby pogawędzić i pojeść trochę pyszności przygotowanych przez Magdę z Cakes and the City.
Ale wróćmy do perfum. Nigdy jakoś specjalnie nie interesowałam się zapachami, teraz jednak miałam okazję trochę na ich temat się dowiedzieć i porównać różne rodziny zapachów. Wyniku wypełnionego  przeze mnie testu wskazały, że dla mnie najlepsza będą perfumy kwiatowe. Na zdjęciu widzicie te piękne zapachy, Daisy od Marca Jacobsa po prostu mnie oczarowały!


Można było posłuchać również o kolorowych kosmetykach oraz zostać pomalowanym:Podsumowując - spotkanie oceniam bardzo na plus! Słyszałam, że mają odbyć się kolejne  i jestem bardzo ciekawa, co tym razem wymyślą Panie Organizatorki! ;-)


PS A w środę post ze stylizacją!

KOMENTARZE

"

Instagram