IKEA na miarę WrocławiaDo tej pory IKEA Wrocław była najmniejsza w całej Polsce, a teraz z wielką gracją wskoczyła na miejsce pierwsze w tym rankingu i z powierzchnią 37 700 m2 jest prawie tak duża, jak wrocławski rynek! Było więc sporo spacerowania podczas wczorajszych,  przedpremierowych zakupów, na które zaprosiła nas agencja Highlite PR. Wraz z Gefanką, HoneyBunny, Venilą i Pawłem, Marchewkową i Panem Marchewką, Kasią z bloga Szpilki, Kawa i Kultura oraz Informacyjnymi 7dejsami mogliśmy wszystko sobie dokładnie pooglądać, bez tych wszystkich tłumów, które zapewne tłumnie stawią się 8 maja na otwarcie nowego sklepu, którego świętowanie będzie trwało aż 5 dni! Zapowiedziano wiele atrakcji, o których informacje na pewno znajdziecie na fanpage'u IKEI.Niby wszyscy nie mogę doczekać się już jedzenia, ale jednak z uwagą słuchają o wszystkich nowych udogodnieniach, jakie przygotowała dla swoich klientów IKEA.


fot. Gefanka
 Widać, że dziewczynom prezent od IKEI się spodobał :DI piętro to przede wszystkim aranżacje wnętrz w różnych stylach, dział z zabawkami i restauracja (gdyby ktoś był ciekawy - klopsiki już są z powrotem! ;)


To wnętrze chyba najbardziej zapadło mi w pamięć - przecudowna garderoba! Kto by takiej nie chciał :D


Parter - czyli strefa zakupowa. Teraz już na pewno wszystkie towary będą dostępne w IKEI i nie trzeba będzie szukać ich po sklepach w całej Polsce. No i oczywiście olbrzymi magazyn!


Coś dla fanek szycia.Takie zakupy poczyniłam :) Moje marynarki w końcu będą mogły wisieć na osobnych wieszakach, a babeczki i pierniczki będą jeszcze piękniej ozdobione. Na przykład pierniczki w kształcie zwierzątek ;) Nie mogło też zabraknąć ołówka! :D


Już na sam koniec, zapraszam do obejrzenia relacji z poprzedniego spotkania blogerów w IKEI


 Albo obejrzycie filmik Informacyjnego 7dejsa:KOMENTARZE

"

Instagram