ZAPOWIEDŹ - Wrocław Fashion Meeting - wygraj bilety!
Być może pamiętacie, że w listopadzie we Wrocławiu miała miejsce pierwsza edycja Wrocław Fashion Meeting - możecie przypomnieć sobie, jak było, oglądając moją fotorelację. Były stoiska wielu wystawców, pokazy - coś dla każdego miłośnika mody.


W najbliższy weekend 15-16 czerwca Wrocław Fashion Meeting odbędzie się po raz drugi. W innym miejscu, z jeszcze większa liczbą biorących w nim udział projektantów i twórców - po prostu, z większym rozmachem.

Ja na pewno się wybieram!

Oprócz pokazów kolekcji damskich i męskich, szykuje się też mnóstwo innych atrakcji - finał konkursu "Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL", koncert Joanny Kwaśnik, konkursy dla wszystkich uczestników wydarzenia, portal DOMODI.PL będzie polował z aparatem na stylowo ubranych gości WFM i - chyba co najważniejsze - będzie możliwość zrobienia zakupów u projektantów i w tymczasowych butikach, których oferta jest na co dzień we Wrocławiu niedostępna. Także radzę zaopatrzyć się w gotówkę, by w spokoju kupić wypatrzone perełki, bez potrzeby biegania i szukania bankomatu. ;-)Pamiętajcie - 15 do 16 czerwca w Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1 – Maślice)!

więcej informacji i szczegółowy plan pokazów:
oficjalna strona - http://wroclawfashionmeeting.pl/  kilka projektów, które wpadło w moje oko:
1. Equipo Camera Bags - jak mogłabym nie zwrócić uwagi na te torby, skoro sama mam jedną!
Jeszcze jedna ważna kwestia - wstępna Wrocław Fashion Meeting jest płatny (15 zł za bilet jednodniowy i 25 zł za bilet dwudniowy), ale dzięki organizatorom mam dla Was 5 jednodniowych biletów, (możecie wybrać, czy wolicie sobotę czy niedzielę) upoważniających do wstępu do strefy zakupów oraz na pokazy mody. KONKURS

Możecie oczywiście polubić mój fanpage albo stronę na facebooku Wrocław Fashion Meeting, ale najważniejsze jest, żebyście przekonali mnie, że chcecie wziąć udział w tym wydarzeniu - napiszcie, dlaczego mam wybrać akurat Was, pokaz czy też stoisko którego projektanta najbardziej Was zainteresowało, co najbardziej chcecie zobaczyć na żywo.


Odpowiedzi zostawcie w komentarzach wraz z adresem e-mail do wtorku do godz. 15:00.
Wybiorę wtedy 5 najfajniejszych wypowiedzi i po skontaktowaniu się z Wami e-mailowo i ustaleniu dnia, na który obowiązywałby bilet, przekażę Wasze nazwiska organizatorom, byście mogli brać udział we wrocławskim święcie mody.


EDIT:

Szkoda, że nie mam wejściówek dla wszystkich :( E-maile już rozesłane do:
Łukasza
Patrycji
Karoliny
Nummi
Kolety Kok

Pozdrawiam Was gorąco i do zobaczenia na Wrocław Fashion Meeting!
KOMENTARZE

"

Instagram