w Fu-Ku - 100% ŚWIĄT
Fu-Ku, czyli wrocławski concept store, w którym można kupić niesamowite dodatki i ubrania od POLSKICH twórców. Od biżuterii przez czapki, kominy i torebki po t-shirty, płaszcze, legginsy i spódnice. Wszystko można w spokoju obejrzeć, po dotykać.Czy może być lepsze miejsce na znalezienie wyjątkowego prezentu świątecznego?
Oj, wątpię! :-) Ostatnio odwiedziłam Fu-Ku i chcę podzielić się z Wami zdjęciami rzeczy,które najbardziej przykuły moją uwagę. Jeśli jednak Wy nie znajdziecie na nich nic interesującego, w ogóle się nie przejmujcie - to jedynie pewna część dodatków i ubrań, które możecie znaleźć w Galerii na Czystej. Musicie po prostu sami odwiedzić to miejsce i dokładnie się rozejrzeć.Będziecie też mieli wtedy pewność, że obdarowana przez Was osoba otrzyma coś na 100% wyjątkowego, na 100% wyprodukowanego w Polsce. Już w przyszły piątek Mikołajki, może więc pora wybrać się do Fu-Ku po świąteczne prezenty? :-)Jeśli jeszcze nigdy tam nie byliście i nie wiecie, jak trafić, na zdjęciu po prawej stronie umieszczona jest mapka, która wszystko Wam powie, wystarczy że ją klikniecie i otworzy się w większym rozmiarze.

PRASÓWKA: Fu-Ku.pl // fanpage // pokaz mody: Season Closing Party // pokaz mody: Impreza "z Pompą" // SWAP // PIMP UP 3 // pokaz mody i targi: Fu-Ku Wild Creation // targi: Art Around Włodkowica & PIMP UP 4 // z wizytą i pokaz mody: reOpeningKOMENTARZE

"

Instagram