PRAGNIENIE SERCA


Znacie to uczucie, kiedy jakiś przedmiot opanowuje Wasze myśli i nie do końca racjonalnie go pragniecie? Nieznana siła pcha Was w jego stronę i po prostu MUSICIE go mieć? Uczucie to zaczyna się od serca, a później rozlewa się po całym ciele. Bardzo ciężko uwolnić się spod takiego uroku, czasem jest to w ogóle niemożliwe, bo nie sprawdza się powiedzenie "Co z oczu, to z serca"

Jednym z powodów, dla którego założyłam bloga, była chęć dzielenia się zakupami, które nie zawsze były dobrze przemyślane - były bardzo spontaniczne, bo opanowała mnie niepohamowana chęć posiadania czegoś. Stąd też wybrałam właśnie taki a nie inny podtytuł bloga - PRAGNIENIE SERCA, a logo, którego używam od początku, jest wynurzająca się z torby ręka. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze uważałam, że bardzo dobrze obrazuje to szaleństwo zakupowe, kiedy krzyczy się w środku (no dobrze, czasem krzyczy się naprawdę) "Chcę to! Chcę to!" i wyciąga się zachłanne dłonie po ubrania wiszące na wieszakach albo sięga się po myszkę, by w internetowym sklepie kliknąć "Kup".


Zdjęcie zostało zrobione dwa i pół roku przed powstaniem bloga na festiwalu Slot Art podczas warsztatów "Fotografia przestylizowana".  Ręka na zdjęciu nie jest moja - należy do Asi. To z nią byłam na tych warsztatach i to ona jest autorką kolejnych zdjęć, na których to ja wynurzam się z torby.

Logo wykorzystałam również na wizytówkach (a co mi szkodzi, strasznie fajnie jest mieć swoje wizytówki) i na płóciennej torbie, którą niedawno przyozdobiłam. Teraz będę chodzącą reklamą mojego bloga ;-)

Składniki:
płócienna torba z wewnętrzną kieszonką i zapięciem (allegro) + kalka kopiująca (mam jeszcze ponad 40 arkuszy, chętnie się podzielę) + pisak do tkanin (sklep dla plastyków) + wydrukowany wzór + ołówek + spinacze do przytrzymania wszystkiego razem


A teraz uwaga, incepcja - torba na torbie!

Może chcecie podzielić się ze mną historiami historiami związanymi z Waszymi blogami? Skąd wzięły się nazwy i adresy Waszych stron? Jestem bardzo bardzo bardzo ciekawa! 

A może zaskoczyła Was moja interpretacja mojego logo i zawsze kojarzyło Wam się z czymś innym? Też koniecznie dajcie mi znać!
KOMENTARZE

"

Instagram