FANGIRL W RAJU


Festiwale fantastyki i wszystkie tego typu imprezy rządzą się swoimi prawami. Jednym z przywilejów, jakie zyskujemy wybierając się na takie wydarzenie, jest możliwość pokazaniu światu skrywanych skrzętnie popkulturowych fascynacji. Może to być dyskretne zaakcentowanie sympatii do pewnego superbohatera wyrażone odpowiednim doborem lakierów do paznokci (np. czerwony i niebieski - Kapitan Ameryka, złoty i czerwony - Iron Man, czarny i żółty - Batman), noszenie koszulki z zabawnym napisem nawiązującym do serialu lub pójście na całość - przebranie się za postać z gry komputerowej. Nie ważne, na co się zdecydujemy - na takim na przykład Pyrkonie (o którym więcej w poprzednim wpisie, zajrzyjcie koniecznie!) nikt nie będzie podejrzliwie ani nieprzychylnie patrzył, prędzej spotkamy się ze zdaniami "cool muszka", "uroczo wyglądasz w tym wianku", "świetny strój"!

Na fantastyczne gadżety i dodatki możecie polować na Allegro, na stronach z fanowską twórczością, możecie stworzyć coś samemu lub też... Możecie zebrać sporo gotówki i wybrać się na festiwal fantastyki, gdzie oczy zaświecą się Wam na widok niesamowitych rzeczy, rozstawionych na wielu stoiskach. A i tak z pewnością stwierdzicie, że pieniędzy nie starczy, by zaspokoić wszystkie Wasze fanowskie zachcianki.

Na poniższych zdjęciach zobaczycie, co w szczególności przyciągnęło mój wzrok na tegorocznym Pyrkonie. Jest biżuteria, koszulki i torebki, są kubki, pluszaki i przypinki. Tylko ostrzegam! Jeśli jesteście fanami szeroko pojętej fantastyki, bo obejrzeniu tych zdjęć możecie poczuć nieprzepartą chęć posiadania tych cudowności! ;-) Na TEJ stronie znajdziecie fajny spis twórców hand-made, ale ja polecam też ruszenie głową i stworzenie czegoś niepowtarzalnego samemu. 

jak zrobić koszulkę z nadrukiem - KLIK
jak ozdobić płócienna torbę - KLIK
jak zrobić ciekawy naszyjnik - KLIK


koszulki i torby Geek KingdomCyd z Henna Illustrated i jej malunki - na kubkach oraz wykonany z henny rysunek na ręce (zajrzyjcie też na stronę Śląskie Hennowanie)


Zombie Unicorn Jewelry


zmieniacz czasu HermionyKOMENTARZE

"

Instagram