Kominy

Komin od Boom Bloom Akcesoria często mi towarzyszy i pojawił się już na blogu, ale tym razem występuje z oryginalną boom-bloomowyą ozdobą-zapięciem. Znów wszystko okazało się czarne, szare lub białe, (ha! nawet telefon!), jedynym kolorowym elementem jest zielony, wiosenny lakier na paznokciach. 

Ważnym elementem jest również torba z logo mojego bloga. O tym, co dla mnie znaczy ten obrazek, skąd się wziął i jak w ogóle zrobiłam ten rysunek, możecie przeczytać we wpisie Pragnienie serca.

A co u mnie słychać? Miniony weekend spędziłam w Trójmieście - jeszcze w tym tygodniu podzielę się z Wami zdjęciami, bo zrobiłam ich naprawdę sporo. Gdańsk jest zachwycający, a morze zimą piękne.  Nawet, jeśli okrutnie wieje, pada i czasami spada z nieba niewielki grad. Kolejny weekend również szykuje się wyjazdowo, tym razem obieram kierunek na Poznań i Pyrkon, czyli festiwal fantastyki. Jeśli jesteście ciekawi zdjęć z wyjazdów, zajrzyjcie na mojego Instagrama, gdzie wrzucam najciekawsze, zrobione na szybko telefonem zdjęcia.

fot. Łukasz  

Taka wiosna na Nadodrzu! :)


Moja płócienna torba idealnie sprawdza się, kiedy idę na uczelnię albo na zakupy. Ale jeśli zamiast wypraw do centrów handlowych wolicie buszować w sklepach internetowych, bez konieczności wychodzenia z domu (a coraz więcej jest takich osób), to na pewno przyda Wam się strona KodyRabatowe.pl. Znajdziecie tam kody rabatowe i zniżki do wielu sklepów. Warto o tym pamiętać i sprawdzać nowe promocje, zanim zdecydujecie się zrobić zakupy w sklepie internetowym - a nuż uda Wam się kupić coś taniej ;-) Sprawdźcie same!

KOMENTARZE

"

Instagram