I ♥ books


Skoro jest wiosna i wszystko dookoła wydaje się piękniejsze, pora wprowadzić do codziennego stroju coraz więcej koloru. Oczywiście rozsądnie, w niewielkich dawkach. Czerwone spodnie i dopasowane kolorystycznie dodatki - kolczyki-serduszka i serce na torbie - to dobry początek.

A skoro przy torbie i nadruku już jesteśmy - powiedzcie mi, co czytacie albo ostatnio przeczytaliście? Ja jestem w trakcie czytania aż trzech książek, wszystkie pożyczone. Stety-niestety książki pożeram bardzo szybko, stąd moja niechęć do kupowania ich. Może pora zaopatrzyć się w czytnik i kompletować kolekcję, która nie będzie zajmowała dużo miejsca? Póki co, pozostaje mi moja miłość do pożyczania książek, zwłaszcza na wykładach. ;-) Właściwie to od jednej z takich podebranych z nudów powieści fantasy zaczęła się jedna z fajniejszych znajomości w moim życiu. Tak więc Łukasz, pozdrawiam! ;-)

Za to w niedzielę zabiorę Was do magicznego świata klocków LEGO, więc nie zapomnijcie tu zajrzeć! Jeśli śledzicie mojego instagrama to może się domyślacie, co pokażę. A jeśli nie chcecie przegapić nowego wpisu, możecie śledzić mnie przez bloglovin albo profil na facebooku. :)


KOMENTARZE

"

Instagram