Blog Day 2014Słyszeliście o takich świętach, jak Dzień Dziwaka, Dzień Ukrytej Miłości, Dzień Stylisty Paznokci czy też Światowy Dzień Origami? Być może wpadły Wam w oko podczas przeglądania jakiejś listy nietypowych świąt i któreś z nich świętujecie (na pewno Dzień Rozrzutności, przyznajcie się!). A czy wiedzieliście, że jest też święto blogów i blogerów? Tak tak, to już dziś - Blog Day!

Tradycyjnie z tej okazji blogerzy polecają pięć blogów. Znacie mnie i wiecie, że trudno mi wybrać - wystarczy, że przypomnicie sobie moje zestawienie z zeszłego roku, gdzie było znacznie więcej niż pięć stron. Tym razem również tak się stało... Ale przynajmniej podzieliłam je na jakieś w miarę sensowne kategorie i w każdej z nich przedstawiam odpowiednią ilość.MODA I LIFESTYLE
  • Niemodne Polki - tego bloga poleciłabym po pierwsze ze względu na prześmieszny cykl Miłość po blogersku (śmieszny głównie dla tych osób, które wyłapują nawiązania do modowo-blogowego światka), a po drugie z powodu edukacyjnego potencjału, jaki drzemie w tym blogu - jeśli chcecie wiedzieć, jak NIE prowadzić bloga modowego czy też lifestylowego, tam znajdziecie sporo inspiracji.
  • Joulenka - blog rozsądnie kreatywny, jak sama Joulenka o nim pisze, jednak według mnie jest bardzo kreatywny, bardzo inspirujący i po prostu - bardzo ładny. Podglądam, co ta Joulenka szyje i jak kompletuje swoją francuską szafę.
  • Fashion PR Girl - o modzie od strony PR-u, tworzenia i prowadzenia marek, jednym słowem - od kuchni.
  • Ubieraj się klasycznie - Maria inspiruje do poznania swojego typu urody i idealnej palety kolorów; dzięki niej pewnie niejedna szafa odetchnęła z ulgą po oczyszczeniu z nadmiaru ubrań.
  • Simplicite - prosto i inspirująco; po obserwowaniu Szafy Minimalistki przez kilka tygodni sama mam ochotę na taki jednorazowy eksperyment.

ŻYCIE

KULTURA I POPKULTURA
  • Dolina Kulturalna - w nazwie dolina, ale z Olą możecie zdobywać popkulturowe szczyty.
  • IHBD - ostatnio moje okno na komiksowy świat, ale znajdziecie tam znacznie, znacznie więcej ciekawych wpisów.
  • Wiedźma na Orbicie - jaka tam z niej wiedźma! No, może to trochę wiedźmowate z jej strony, że ciągle przybywa pozycji na mojej liście do obejrzenia/przeczytania...
  • Fangirl's Guide to the Galaxy - bez recapów Rusty nie wyobrażam już sobie oglądania Teen Wolfa, którego przez nią zaczęłam oglądać. Może Wy też dacie się zabrać tej fangirl na wyprawę po popkulturalnej galaktyce.
  • Mysza Movie - Mysza mówi, a Wy słuchacie MyszMaszu; albo czytacie kilkanaście wordowych stron o przedstawieniach teatralnych, książkach, filmach, serialach...

Takie blogi wybrałam dziś dla Was, ale nie zapominajcie oczywiście o poprzednich polecankach. A co Wy polecilibyście mi?źródło zdjęcia: HobbyTron.com

KOMENTARZE

"

Instagram