Jesienne porządkiPoczątek jesieni to idealny czas na porządki w szafie. Zmienia się pogoda, dni stają się krótsze, więc powinniśmy się na to przygotować. Chowamy lekkie, letnie sukienki i sandałki, wyciągamy swetry, szale i płaszcze. Do tego rozpoczyna się rok akademicki i pora wracać na studia, a moim przypadku oznacza to przeprowadzkę do nowego mieszkania - a po co zabierać ze sobą wszystko, skoro wielu rzeczy nie założy się do kolejnego, wiosenno-letniego sezonu? W czasie takich porządków przeglądam wszystkie ubrania. Część z nich pakuję, żeby zabrać ze sobą do Wrocławia, część zostawiam w szafce (trzeba mieć co ubrać na siebie, kiedy przyjadę na weekend), reszta rzeczy ląduje w szafie, gdzie przezimuje. Czasami okazuje się, że coś przygarnie moja siostra (chyba po dzisiejszych porządkach mam o dwa swetry mniej!), coś nadaje się tylko do wyrzucenia. Ale jest jeszcze jedna kategoria ubrań - takich, które jeszcze doskonale nadają się do noszenia, ale już nam się nie podobają, bo zmienił nam się styl albo są za duże/za małe. Co z nimi zrobić?Do tej pory zostawiałam takie rzeczy w spokoju w szafie - nigdy nie chciało mi się wystawiać nic na Allegro albo inne sprzedażowe strony. Ubrania i dodatki czekały na specjalne wydarzenie - na SWAP.
Brałam udział w dwóch takich imprezach - organizowanym przez Fu-Ku oraz w FASHION ME. A już za tydzień szykuje się SZAFING, czyli Ogólnopolskie Wietrzenie Szaf. Portal Szafa.pl organizuje je aż w 8 polskich miastach jednocześnie, a ja i Kasia jesteśmy wrocławskimi koordynatorkami i to z nami się tam spotkacie! Bo kto wie, może Wy również jesteście po jesiennych porządkach i chcecie się pozbyć różnych ubrań.

A teraz najważniejsze informacje:
czas: 11 października, godzina 11:00
zasady: Jeśli chcecie wystawić rzeczy na wymianę albo sprzedaż, napiszcie na email szafing@grupaszafa.pl (w temacie wpisujcie Wrocław, a w treści imię i nazwisko oraz login z Szafy, jeśli korzystaliście już z portalu), w odpowiedzi dostaniecie w wiadomości wszystkie wiadomości, w tym numer konta, na które wpłacicie symboliczne 5 złotych. Jeśli chcecie tylko przyjść i kupić coś w okazyjnej cenie - wystarczy, że przyjdziecie!

Mam nadzieję, że widzimy się w sobotę! :-)


KOMENTARZE

"

Instagram