Nowy TK Maxx we WrocławiuCzwarty sklep TK Maxx we Wrocławiu już otwarty!

To już czwarty (po Renomie, Magnolii i Parku Handlowym Młyn) sklep TK Maxx we Wrocławiu. Mieści się w Alei Bielany - nowej, największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku.13 listopada, podczas oficjalnego otwarcia, oprócz obniżek aż do 60% od ceny regularnej, z których przecież słynie TK Maxx, na odwiedzających czekały jeszcze inne atrakcje. Jedną z nich był konkurs „Czerwony Wieszak”, polegający na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków o różnych kolorach, z których każdy oznaczał inną wartość karty upominkowej - nawet 700 złotych! Inną niespodzianką była GIFbudka TK Maxx, gdzie powstawały zabawne gify - pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, koniecznie zobaczcie je tutaj!

Oprócz odzieży butów i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci w TK Maxx można znaleźć dodatki do domu - uwielbiam zaglądać na ten dział, często muszę się powstrzymywać przed przygarnięciem kolejnego, uroczego kubeczka albo pudełka na kapelusze (a ja przecież mam tylko jeden kapelusz!).
Ale tak naprawdę pierwszym miejscem w TK Maxx, gdzie najpierw kieruję swoje kroki, jest ten z zabawkami - mam nadzieję, że uda mi się w końcu upolować jakiś gadżet z serialu "Doctor Who", w końcu to sklep brytyjski! Jednak ze względu na specyfikę TK Maxx, gdzie asortyment jest uzupełniany aż kilka razy w tygodniu, nigdy nie wiadomo, na co akurat można natrafić w sklepie - trzeba być bardzo czujnym, bo wiele produktów i ubrań z najnowszych kolekcji od projektantów z całego świata trafia do sklepu tylko w kilku egzemplarzach, które w mgnieniu oka znikają. Ale kto nie lubi czasem pobuszować pośród wieszaków, by upolować modowe perełki? Niestety, jeśli chodzi o doktorowe gadżety, to zawsze mnie ktoś ubiega. :)

Więc co mi pozostaje? Na pewno zaglądać do TK Maxx częściej, by nic mi nie umknęło sprzed nosa i to samo polecić Wam (tutaj możecie sprawdzić, gdzie znajdziecie najbliższy sklep), zwłaszcza, że Święta coraz bliżej, a w tym sklepie na pewno znajdziecie prezenty dla rodziny i najbliższych. Więcej ciekawych informacji znajdziecie na profilu na Facebooku.

Wpis powstał w współpracy ze sklepem TK Maxx. Wszystkie zdjęcia pochodzą z materiałów prasowych.KOMENTARZE

"

Instagram