Blog Day 2016

blog dayBlog Day jest świętem blogerów i ich blogów. Jedenastoletnia tradycja tego święta nakazuje, że tego dnia każdy bloger z całego świata powinien podzielić się pięcioma blogami, które uważa za interesujące. Mnie zawsze było trudno wybrać te, które chciałabym Wam podzielić i zawsze było ich więcej niż pięć... Zobaczcie niżej, jak poszło mi tym razem!


Ciekawostka: data została wybrana, ponieważ 3108 (31 dzień sierpnia) przypomina słowo BLOG!5 blogów, które polecam:

  • Fashion Branding - dziś na liście blog niby stary, a jednak nowy, czyli Babeczki na Wybiegu po rebrandingu. Claim "bringing meaning to fashion" mówi o tym, że moda traktowana będzie tam jako coś wartościowego - a najlepiej to już Wam Kasia wszystko na swoim blogu wytłumaczy!
  • Grabari - polski show-biznes od środka, trafione porównania i więcej soczystych niusów, niż na Pudelku.
  • Jest Rudo - jest też bardzo fotograficznie i bardzo estetycznie. Podstawy fotografii nie tylko dla początkujących i świetny cykl "Bądź jak..." - warto sprawdzić!
  • Persona Obscura - sztuka i kultura w wydaniu slow i z analogowym klimatem. A ostatnio też dużo Wrocławia.
  • Nieśmigielska - opis "fotografia, podróże, niewybredne żarty" idealnie podsumowuje to, co chciałam napisać o tym blogu, chociaż mogę dodać jeszcze, że to niesamowita fotografia - nawet jeśli chodzi o ślad stopy na mokrym betonie!
  • jako 5 i 1/2 Fabjulus, która dawno nic na blogu nie pisała, ale wpisy w jej archiwum rozbawią Was do łez #potwierdzoneinfo.

I na koniec dodatkowo polecam konto na Instagramie Roślinne Porady - piękne zdjęcia roślin utrzymane z motywem przewodnim, który wcale się nie nudzi i ciekawe informacje o nietypowych warzywach (kto wie, jak wygląda skorzonera czy brukiew?).

KOMENTARZE

"

Instagram