WroBlog2016

WroBlog 2016

WroBlog 2016: blogowe do & don't


WroBlog, czyli wrocławskie spotkania blogerów. Tym razem nie warsztaty ani popołudniowe wykłady, ale dwa bardzo intensywne dni drugiej już konferencji (a o zupełnie pierwszym wroblogowym przeczytacie tutaj).

Ja wiem, że wszelkiego typu spotkania blogerskie interesują w sumie tylko tych, którzy brali w nich udział, ale chciałam tylko napisać parę słów, bo szkoda nie pochwalić tak ciekawego wydarzenia i jego organizatorów.

Ciekawe i inspirujące prelekcje i panel, fantastyczne wydarzenia integrujące i dużo niespodzianek, wszystko idealnie przygotowane w industrialnych wnętrzach dawnej fabryki ELWRO. Dawno w tak krótkim czasie nie zrobiłam tak wielu zdjęć! Niedzielny #instawalk, zakończony niespodziewanie w DoubleTree by Hilton oraz wieczorne zwiedzanie Afrykarium zapamiętam na długo. Dziś jako zajawka tylko kilka migawek, ale efekty WroBloga przejawią się tu na blogu nie raz, nie tylko pod postacią wielu bardzo fajnych zdjęć, bo #czasnazmiany.

Blogerzy jak to blogerzy - wszystko opstrykali, więc koniecznie zajrzyjcie na instagramowy i facebookowy hashtag #wroblog, jeśli macie ochotę dowiedzieć się i zobaczyć więcej!


Przepyszne stoisko Lokalnego Rolnika
Panel: współpraca od strony blogerów - Pytania, które sobie zadajesz, gdy przychodzi mail od marki. Konrad, Janek, Monika i Paweł

Fotoincepcja i przygotowania do #instawalka

Dominikański

Afrykarium


Wroblogowy plecaczek w akcji - więcej zdjęć we wpisie "Wrzuć na luz"

KOMENTARZE

"

Instagram