STYCZNIOWE MIGAWKI


...czyli co się u mnie działo w ubiegłym miesiącu, przypomnienie wpisów, insta-fotki, różne zdjęcia i inne ciekawe rzeczy.


W nowym roku towarzyszyć mi będzie kalendarz "Lisie sprawy"

Najważniejsze wyzwanie - znaleźć odpowiedni, liskowy kolor kredki ;)

TARDIS znikająca w tunelu czasoprzestrzennym i nowe święto - Trzech lisich króli
Nostalgia sprawiła ostatnio, że sięgnęłam po mój ulubiony komiks, czyli "Życie i czasy Sknerusa McKwacza". A na zdjęciu obok druga ukończona przeze mnie w tym roku książka, której recenzję możecie przeczytać na blogu - "Przez stany POPświadomości" 
 W Cumprum Arenie w Lubinie zagościli superbohaterowi

Byłam w kinie na "La La Land" - aż 14 nominacji do Oscarów sprawia, że moje oczekiwania są bardzo wysokie! Czy mi się podobało przeczytanie niedługo na blogu w większym podsumowaniu oscarowych produkcji.

Nawet zimą nie może zabraknąć selfie.

Aplikacja Boomerang daje bardzo dużo radości ;) Tu wieczorny spacer po ośnieżonym Wrocławiu:

Muszę się do czegoś przyznać. Może pamiętacie, ale jakiś czas temu założyłam konto na Instagramie, gdzie miały pojawiać się tylko zdjęcia z Lubina (tak jak na projekt1km wrzucałam zdjęcia z wrocławskiej Wielkiej Wyspy). Ale że każde nowe konto potrzebuje mieć osobny adres e-mail przy zmianie telefonów... po prostu nie mogłam zalogować się na Mój Lubin. Nie pamiętałam hasła ani do konta, ani do e-maila i nie miałam włączonych żadnych dodatkowych możliwości przypomnienia hasła... Moja rada jest taka - zapisujcie gdzieś hasła, które rzadko używacie. :D A tymczasem założyłam nowe konto - Polub Lubin. Zapraszam więc do zajrzenia i polubienia ;)A tu na zdjęciu mural na dawnych koszarach dragonów:


Jeden z budynków dawnego szpitala psychiatrycznego, obecnie znajduje się w nim przychodnia.

owce-w-Lubinie

Zimowe wzory:
Na szczęście styczeń to nie tylko mgła i chmury i śnieg, ale też odrobina słońca!
Kiti i Lima

Styczeń na blogu to także rozpoczęcie serii "Serialowe miasteczka" - już niedługo pojawi się kolejny wpis!

I najfajniejsze wieści na koniec - dzięki Wam styczeń był najlepszym miesiącem ever na moim blogu :) Najwięcej wyświetleń i komentarzy, co bardzo bardzo mnie cieszy! Mam nadzieję, że dalej będziecie chętnie tu zaglądali ;)


KOMENTARZE

"

Instagram