Czerwcowe migawki


Ech, czerwiec nie był zbyt najlepszy... Zapalenie płuc sprawiło, że przez połowę miesiąca co najwyżej mogłam wyjść tylko do ogródka... Ale nie był to całkowicie stracony czas :)

Z czym kojarzy się przede wszystkim czerwiec? Oczywiście z początkiem lata! Zdjęcia w kolażu to kwiatki z mojego ogródka, zrobione przy użyciu bardzo małej ogniskowej - więcej takich zdjęć z ogrodu i lasu znajdziecie w tym wpisie.
Po prawej hodowana przeze mnie papryczka - już pięknie wyrosła!
Ogródkowe poziomki i podkolorowana bluza z House'a - tradycyjnie z okazji Dnia Dziecka kupiłam sobie coś do ubrania ;)
Złota godzina
Takie koty pokazuję czasem w moich Instagram Stories - to Lucek i Kocio:
Niedawno świętowaliśmy też dwudziestolecie pojawienia się na brytyjskim rynku wydawniczym pierwszej książki o Harrym Potterze, z tej okazji przypomniałam kilka wpisów - tu wcieliłam się w czarownicę z kotem, a tu nosiłam Insygnia Śmierci.

Nie może zabraknąć #selfie ;) Tym razem przedweselne (jedyny dopuszczalny przeze mnie niebieskie to ten w kolorze TARDIS blue!) i zdjęcie z ostatniego, szafiarskiego wpisu.

W czerwcu dokończyłam też oglądać serial dokumentalny "Abstract: The art of design", który polecam wszystkim kreatywnym osobom!

Niestety w czerwcu nigdzie się nie wybrałam, ale pokazałam w końcu zdjęcia z wycieczki na Górę Szybowcową:
Jakiś czas temu wybraliśmy się na zachód słońca na Górę Szybowcową.
Najpiękniejszy widoki tak naprawdę czekały na nas po...
Opublikowany przez Rykoszetka na 7 czerwca 2017


To zdjęcie Wrocławskiego Manhattanu zostało wyróżnione przez Igerswroclaw!


Znacie Poznań? Ja niezbyt dobrze, ale przy okazji Blog Conference Poznań to miasto zrobiło na mnie wrażenie, o czym przeczytacie więcej tutaj.


Poznańskie weekendowe wojaże zainspirowały mnie do stworzenia kolejnych plakatów - tym razem są aż cztery wersje, bo nie...
Opublikowany przez Rykoszetka na 1 czerwca 2017

A ponieważ rozpoczęły się już wakacje, nie mogę nie przypomnieć Wam o przygotowanej przeze mnie mapie wrocławskich atrakcji - dodałam ostatnio plaże i kąpieliska miejskie, parki linowy i trampoliny!
↓ Pod tym przyciskiem znajduje się legenda!

No i nie zapomnijcie, żeby wydrukować sobie moją mapkę, z którą przyjemniej będzie Wam się zwiedzało Wrocław! :)

KOMENTARZE

"

Instagram