Otwarcie Safio, Pracowni Mody i Stylu


To był bardzo modowy weekend :)
Zaczął się w sobotę od wizyty w Safio na ulicy Dubois 22 we Wrocławiu. Znajduje się tam Pracownia Mody i Stylu, która została ponownie otwarta, ponieważ zmienia kierunek rozwoju. Do tej pory Safio było bardziej outletem - na wieszakach widziałam rzeczy z New Looka, Zary, Topshopu, Nexta, Mango oraz wielu innych marek. Teraz Safio nawiązało współpracę z wizażystką Magdaleną Rychel, dietetyczką z Nutri-Med i stylistką Kasią Cygańską, z którymi zawsze będzie można się umówić. Co więcej, będzie również możliwość zamówienia i wykonania stroju specjalnie dla nas, dzięki projektantce i krawcowej.


Po więcej informacji zajrzyjcie na fanpage Safio


Bardzo się cieszę, że w ten piękny dzień wyszłam z domu, miło spędziłam czas. Wystrój butiku bardzo mi się podobał, z resztą zobaczcie sami:


Również podczas otwarcia można było skorzystać z porad:

Magda przy pracy

Kasia, organizatorka

Ewa, właścicielka Safio
Asia z Radia Traffic przeprowadzała wywiad - tak tak, podsłuchiwałam ;-)


Wszystkie zachwycałyśmy się spódnicą Asi!

A czy słyszałyście o butach Loft37? Zazwyczaj można je zamówić tylko przez Internet, ale w ten specjalny dzień można było przymierzyć różne modele i obejrzeć kolorowe skórki w katalogu - bo buty z Loft37 możemy zaprojektować sami! Wybierając kolory i faktury stworzymy coś unikalnego.
Te podobają mi się najbardziej.


Na koniec jeszcze mój strój.

KOMENTARZE

"

Instagram