The Golden Age

Kiedy zbliża się jakieś większe wyjście, chyba każda z nas potajemnie marzy o nowej, szałowej sukience, nie zważając na to, że w szafie wisi kilka cudeniek. I przyznaję się - też tak mam!

W zeszłym tygodniu wybrałam się na imprezę kończącą Wolontariat Miejski we Wrocławiu na EURO 2012. Zabawa była świetna! I oczywiście zamiast poszukać czegoś w szafie, musiałam wybrać tę nową sukienkę!

Wszystko przez to, że wraz z trzema koleżankami "Oznaczyłyśmy się" w New Looku i miałyśmy 50% zniżki na całą aktualną kolekcję. No i jak miałam nie kupić tej sukienki i marynarki, zwłaszcza, że były to ostatnie sztuki w moim rozmiarze? ;-)

To nie koniec nowinek w dzisiejszym poście. Spotkałam się ostatnio na wrocławskiej Pergoli z Kasią, którą możecie poznać na blogu Babeczki na Wybiegu. Okazało się, że Kasia jeszcze nigdy tam nie była!
Dzisiejsze zdjęcia są efektem naszej współpracy. Te, które ja zrobiłam Kasi możecie zobaczyć u niej na blogu lub u mnie, na fanpage'u Rykoszetem Photography.
Co więcej, w kolejnym poście planuję kompilację różnych zdjęć z kilku ostatnich sesji fotograficznych z blogerkami, tak więc gorąco zapraszam pod koniec tygodnia! :-)


KOMENTARZE

"

Instagram