Ohh, Monsieur!

Są takie miejsca we Wrocławiu, o których słyszy się tyle dobrego od znajomych, o których mówi się "Trzeba tam w końcu pójść!". Takim miejscem zawsze było dla mnie Monsieur Cafe, znane z charakterystycznego motywu przewodniego, jakim są wąsy. Czy też zauważyliście, że ten motyw pojawia się wokół nas coraz częściej - np. na koszulkach czy też jako motyw biżuteryjny?
Na szczęście Monsieur Cafe mogę już skreślić z mojej listy miejsc do odwiedzenia, ponieważ zajrzałam tam w sobotę. Sama kawiarnia wydaje się bardzo przyjemna, ale ponieważ pogoda zachęcała do spaceru, kawa została zamówiona na wynos, stąd też w moich łapkach kubek z wąsami.
Przy okazji znalezienia Monsieur Cafe na facebooku i oczywiście polubienia, dowiedziałam się o kolejnym ciekawym miejscu - Madame Cafe

Na zdjęciach, które zrobiła Agatka, zobaczycie mnóstwo moich ulubionych dodatków. Niedawno do tego grona dołączyły dwie broszki w stylu marynarskim z Lolita Accesories, które noszę jako pagony. Jak Wam się to podoba?
Do tego dodałam, jak widzicie, srebrny pierścionek z czarnym oczkiem i pasującą bransoletkę, też z Lolita Accesories. Ostatnio brakowało mi właśnie takich uniwersalnych dodatków.


Po uroczym spacerze wybrałam się na spotkanie blogerek. W planach mamy, by takie "zloty czarownic" odbywały się przynajmniej raz w miesiącu, więc planujemy je ze sporym wyprzedzeniem. Od dawna było wiadomo, że spotykamy się 21 października, ale nikt nie miał pomysłu, gdzie się spotkać. Tu z pomocą przyszedł portal domodi.pl, dzięki któremu spotkaliśmy się w SPEAKEASY, czyli księgarnio-kawiarni kryminalnej (to także było na mojej liście do odwiedzenia), a także mogłyśmy poczęstować się babeczkami i słodkimi lizakami.

Kolejne spotkanie również jest już zaplanowane - będzie to 8 listopada i Filmowe Pogaduchy Blogerów, więc będą nie tylko modowi blogerzy. TUTAJ dowiecie się więcej o tym spotkaniu, a o poprzedniej edycji Pogaduch przeczytacie na moim blogu TUTAJ - mam nadzieję, że ta relacja Was przekona, jeśli tylko macie jeszcze jakieś wątpliwości, czy warto wpaść :)


zdjęcia z bloga domodi.pl:
a od lewej stoją: Natalia, Ewa, Venila, Gefanka, Martoszka, Monika, Klara, Rykoszetka, Można Wszystko, Ania, Kasia&Kasia :) Mam nadzieję, że znacie blogi wszystkich dziewczyn, a jeśli nie, to już już, nadrabiajcie! :)ze słodkimi lizakami z Manufaktury Słodyczy Słodkie Czary-Marya tak to wygląda w środku:

domodi.pl

KOMENTARZE

"

Instagram