The Lightning Strike

Śnieg jakoś zawsze mnie denerwował, ale kiedy widzę, co teraz dzieje się za oknem, tęsknię za tym białym puchem. Podobno w najbliższym czasie nie będzie znów biało, ale nie ma się czym martwić - w piątek koniec świata! Ostatnio u M.Ortycji czytałam fajny wpis na temat odpowiedniego stroju na tę ważną okazję. Tak jak już kiedyś pisałam - nie ważne, ile cudownych sukienek wisi w szafie, ważna okazja wymaga nowej sukienki. Ja swoją na piątkowe przedapokaliptyczne nieformalne pogaduchy blogerów już mam.

A na zdjęciach - standardowy, czarny zestaw: czapka, komin, płaszcz, workery... Plus odrobina pomarańczowego rozświetlenia. Obiecuję następnym razem coś bardziej kolorowego!
Często na swoich blogach dziewczyny piszą, że zapominają o czymś, co mają w swojej szafie. Nie bardzo w to wierzyłam, dopóki po paru miesiącach nie przypomniałam sobie, że przecież mam jeszcze jedną wielką torbę! To teraz ją noszę :-)


Najnowszym nabytkiem, który prezentuję, jest cudowny pierścionek-jednorożec <3

zdjęcia robił Łukasz :)


Patrzcie, kto dziś przyjechał do mnie prosto z IKEA Wrocław ;) 
Nie dość, że stylowy, to jeszcze chętny, by pomagać!

1 euro z każdej kupionej maskotki przekazywane jest do IKEA Foundation, a co więcej, pluszaki włożone we wrocławskiej IKEI do specjalnego pojemnika przy kasach będą przekazane dzieciakom z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu :)

Jak widzicie, pozazdrościłam stylowych skarpet ;-)


KOMENTARZE

"

Instagram