Modna sobota

SOBOTA - dzień tygodnia między piątkiem a niedzielą


Sobota może być albo leniwa, spędzona w domu, z kubkiem herbaty przed komputerem, albo obfitująca w mnóstwo różnych wydarzeń. Trzy tygodnie temu była Blogerska Sobota, a w tym tygodniu mieliśmy we Wrocławiu Modną Sobotę ;-)

PRZE-KROJE vol. 1 - POCO Galeria

Informacja o kolejnych targach mody jest zawsze przeze mnie mile widziana. Staram się zawsze chociaż na chwilkę zajrzeć, zobaczyć, co tam w trawie piszczy.

koszuli SLOGANnaszyjniki z zamków od Katarzyny Rusak

przypinki, torby i koszulki RUNO

PRZE-KROJE vol. 1 - butik MOBO

Tu zdjęć nie porobiłam, tylko chodziłam wzdłuż wszystkich wieszaków i dotykałam ubrania. Zawsze strasznie ciekawiło mnie, jak na żywo wygląda i jaki w dotyku jest Tyvek, czyli materiał, z którego tworzy marka UEG. Nie wiem, czego się spodziewałam, ale chyba czegoś innego, w każdym razie, ciekawość została zaspokojona. Podczas przeglądania trafiłam na fajną, przemiłą w dotyku bluzę, patrzę na metkę, a tam oczywiście CUB, aż mi głupio, że nie rozpoznałam od razu!


Otwarcie ROZPRUWACZA - krawieckiej kawiarni

Różę Rozpruwacz poznałam w maju zeszłego roku, kiedy w Decobazaarze prowadziła krawieckie warsztaty podczas Nocy Muzeów. Kiedy więc podana została w końcu data otwarcie się Rozpruwacza, postanowiłam, że muszę tam być! Wpadłam na kawę i ciacho, porozglądałam się, a teraz mocno trzymam kciuki i czekam na info o krawieckich warsztatach! Jeśli też jesteście ciekawi, możecie zajrzeć TU

Sprawczyni zamieszania serwuje gościom kawę :) Ekspres nie nadążał z parzeniem, taki był ruch!

Materiały od Cottonhill


Można też zaopatrzyć się w śliczne broszki i kolczyki:
Co jeszcze?


W sobotę Galerii Dominikańskiej odbyły się też pokazy mody, z których zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ, ja tylko zajrzałam na chwilkę. Ale miejsce miał też finał konkursu Kobieta z Wiggorem, z którego relację możecie zobaczyć m.in. u Kayki. A więc - działo się!


KOMENTARZE

"

Instagram