Bloger blogerowi wilkiem, czyli Kryminalna Gra Miejska

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, do czego skłonny byłby bloger, byleby tylko osiągnąć sukces? Szantaż, "pożyczanie" tematów wpisów i zdjęć, anonimowe pisanie obraźliwych komentarzy... A może kradzież laptopa i porwanie?!

A o czym ja w ogóle mówię?! ;-)
Firma Exploring Travels zorganizowała dla nas, blogerów, kryminalną grę miejską, która była jedną z atrakcji Kryminalnych Pogaduch Blogerów #5. Jak zawsze Bartosz i Tomasz ze studiumprzypadku.com stanęli na wysokości zadania i przygotowali mega niespodzianki - dziękujemy! Tym razem pogaduchowaliśmy się dwa dni, więc było dwa razy więcej zabawy.Kryminalna Gra Miejska
Naszym celem było w ciągu czterech godzin znalezienie ośmiu podejrzanych, ukrywających się na terenie Wrocławia, wyciągnięciu od nich informacji i odkrycia, kto porwał Andrzeja Tucholskiego z jestkultura.pl.

Kryminalna Gra Miejska


W sumie informacja, że jednak z aktorek, a konkretnie "lalczara", prowadziła kiedyś bloga, którego nikt nie czytał, powinna być wystarczająca, żeby zacząć ją podejrzewać. Ale organizatorzy sprytnie wprowadzali nas w błąd, zeznania niektórych z niewinnych postaci się wykluczały. W końcu jednak, kiedy zdobyłyśmy wszystkie informacje i wykonałyśmy wszystkie zadania, rozwiązałyśmy zagadkę! Będąc do tego pierwszą drużyną na mecie! Niestety zabrakło nam pół punkta do zwycięstwa.
W każdym razie, mimo naszej detektywistycznej żyłki i naprawdę świetnej zabawy nie udało nam się uratować Andrzeja - po seansie filmu "Sin City" w Kinie Nowe Horyzonty bawiliśmy się w klubie Gradient, gdzie można było wypić drinki "Martwy Tucholski". ;-) W sumie, czego się spodziewać, skoro oprócz okupu chodziło o romans i zdradę... Na szczęście w klubie nie było smutno jak na stypie, tylko były tańce podczas koncertu Deep Pucture - Najbardziej Mrocznego Zespołu Świata.


Pogaduchy Blogerów

Pogaduchy Blogerów


zdjęcia zrobione przeze mnie, Kasię, Asię, Justynę, Piotra oraz Exploring Events


KOMENTARZE

"

Instagram