Wroclove Design Festival

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL DOBRYCH RZECZYCzterodniowy festiwal designu. Do tego - to pierwsza edycja. Brzmi ciekawie, ale czy to może się udać? W czwartek nie wszystko było jeszcze gotowe, wiadomo, pierwszy dzień, niektórzy wciąż jeszcze się rozkładali i było niewielu zwiedzających. Wczoraj wszystko wyglądało już lepiej, z wielką przyjemnością przeszłam się po całym terenie i porobiłam sporo zdjęć.
Zobaczyć można mnóstwo projektów: mebli, ceramiki, biżuterii, różnego typu dekoracji, zabawek, ubrań, a nawet książek. Można wymieniać i wymieniać, a i tak nie wyczerpie się tego tematu.


EUROPEJSKIE ŚWIĘTO DESIGNU I SZTUKI


Tak naprawdę, to nie wiem, co tu by jeszcze powiedzieć. To chyba jeden z tych przypadków, kiedy same słowa zachęty nie wystarczą i trzeba zobaczyć parę zdjęć, a najlepiej wybrać się tam samemu. Wciąż jeszcze macie okazję, dzisiaj i jutro!
Co więcej, można też wziąć udział w wielu ciekawych warsztatach, więc nie będzie to tylko spacerowanie i oglądanie, ale też aktywne tworzenie fajnych rzeczy.

Jeśli wcześniej nie słyszeliście o Wroclove Design Festival, który trwa od czwartku do niedzieli w Hali Stulecia we Wrocławiu, to mam nadzieję, że zachęciłam Was, żeby wydać te 10/15 zl i pooglądać wszystkie niesamowite rzeczy.

wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na stronie festiwalu: http://www.wroclovedesign.pl/


Więcej zdjęć możecie zobaczyć na moim facebookowym fanpage'uKOMENTARZE

"

Instagram