Blogerski swap&shopWiele razy wspominałam już, że uwielbiam spotykać się z ludźmi poznanymi przez Internet w tzw. "realu". Tym razem miałam taką możliwość na blogerskim swap&shop.


CO: Fashion Me. Blogerski swap&shop vol. 1
KTO:  agencja Think About Agency, wrocławskie blogerki i chętni na wymianę i sprzedaż ubrań i dodatków
GDZIE: hotel Campanile ul. Ślężna
KIEDY: sobota, 3 sierpnia


Ubrania przyniesione przez dziewczyny na wymianę i sprzedaż były naprawdę świetne, niektóre idealnie wpisujące się w aktualne trendy. Ponieważ już jakiś czas temu nałożyłam na siebie zakaz kupowania biżuterii, poprosiłam Moniezję, żeby mnie pilnowała i nie pozwoliła kupić kolejnego naszyjnika. Ale przecież pasek i opaska to nie biżuteria, tylko akcesoria! ;-) Tak więc wzbogaciłam się o trzy naprawdę fajne rzeczy - jeszcze o krótkie, kwieciste spodenki od Moniezji.

Oprócz tego zgromadzono całkiem sporo ubrań, które mają być przekazane będą Stowarzyszenia Pierwszy Krok (pierwszy.krok.prv.pl) we Wrocławiu.

Były też stoiska Bunda Custom (poniżej na zdjęciach: koszulka "Najtańsze piwo poproszę") oraz Boom Bloom Akcesoria (papierowe torebki, megakolorowe spódniczki i naszyjniki z chwościkami).

Odbył się też konkurs - blogerki mogły przygotować stylizacje z różnych rzeczy, przyniesionych na wydarzenie. Wygrała Asia (http://yoschimoto-loves-fashion.blogspot.com/) swoją szaloną, drapieżną stylizacją.

A które blogerki jeszcze spotkałam?
http://moniezja.blogspot.com/
http://yoschimoto-loves-fashion.blogspot.com/
http://www.venilakostis.com/
http://mobloguje.pl/
http://beautymyobsession.blogspot.com/
http://pink-reptilia.blogspot.com/
http://babeczki-na-wybiegu.blogspot.com/
http://thebubbleblonde.wordpress.com/
http://liu-mulan.blogspot.com/ - Asia pisze bloga o herbacie! :)


Venila i Mo


KOMENTARZE

"

Instagram