Czemu nie byłeś na Pogaduchach Blogerów?


Nie wiem, co macie na swoje usprawiedliwienie, ale myślę, że to jasno widać - jeśli nie byliście na Ostatnich Pogaduchach Blogerów, to straszne się na Was zawiodłam!

fot. Idea Place

W piątek brałam udział w warsztatach SEO w Idea Place. Nie zdziwcie się więc, jeśli niedługo będę Wam wyskakiwała w wynikach wyszukiwania niezależnie od tego, co tam wpiszecie! Planuję podbić świat ;-)
W sobotę zaś przenieśliśmy się w kinie Nowe Horyzonty do roku 2063, kiedy to blogosfera już od wielu lat nie istnieje. Mogliśmy posłuchać wielu mądrych słów o blogosferze (m.in. od Kuby z Podrożniccy.com,  Venili i Pawła Bieleckiego, Natalii Hatalskiej i Tomasza Machały) których jednak przez miniony tydzień nie zdążyłam sobie jeszcze w głowie poukładać. Oglądaliśmy również ciekawy film The Start Up Kids. Po raz kolejny można było się przekonać, że chcieć znaczy móc. Ja zaś osobiście  prezentowałam na sobie trendy wiosna/lato 2064. Globalne ochłodzenie zmusiło mieszkańców Ziemi do ciągłego chronienia się przed chłodem (długie rękawy i suknia prawie do ziemi niezbędne), a jeśli chodzi o biżuterię, to z braku innych surowców nastąpił powrót do tworzenia biżuterii z różnych metali. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co do 2063 roku jeszcze wydarzyło się na świecie, koniecznie zajrzyjcie do Szatana, kapłana ostatniej religii świata, czyli pastafarianizmu.

źródło: eksperymentalnie.com

Jeśli chodzi o przekąski, to ugościli nas Eksperymentalny Kurczak na spółkę z Tesco. Pyszności szykowane były od rana, z Reptilią trochę pomogłyśmy, ale i tak Kurczakowi należą się największa brawa.

źródło: Pogaduchy Blogerów


Podsumowując - kolejny raz (to już moje piąte Pogaduchy!) dzięki Bartoszowi i Tomaszowi świetnie się bawiłam, dowiedziałam się sporo ciekawych rzeczy i mam gorącą nadzieję, że kolejne Pogaduchy jednak się odbędą, bo jeśli tylko będę mogła, to na pewno przychodzę!


fot. 1 Leguminy od dziewczyny fot. 2-6 Koala and Panda Travel

Pojawiłam się nawet teraz, kiedy moje serce rozerwane było pomiędzy Pogaduchy, a rajd organizowany dla mojego kierunku. Na blogu Koala and Panda Travel możecie zobaczyć relację z wyprawy. Kiedy patrzę na zdjęcia, trochę żałuję...


A teraz kolejna sprawa, bo podsumowania podsumowaniami, ale mam Wam coś jeszcze do powiedzenia.
W ubiegłym tygodniu Mo nominowała mnie do Liebster Bloger Award, gdzie w skrócie chodziło o odpowiedzenie na 11 pytań i polecenie ciekawych blogów. Ponieważ uznałam, że moje odpowiedzi niestety nie byłyby arcyciekawe (postaci z bajek się nie bałam, mój plan na 24h to obejrzeć serial, spać, odbębnić laborki, posprzątać mieszkanie i pojechać do rodziców, no i niestety nie wiem jeszcze, gdzie widzę siebie za 10 lat), to postanowiłam tylko polecić Wam kilka (tak, kilka, nie tak jak w przypadku Blog Day ;) blogów, a zwłaszcza tych, których cudownych autorów spotkałam na tych Pogaduchach.

Gotowi?
KOMENTARZE

"

Instagram