Butik MOBO

Właściwie tuż tuż obok mojego mieszkania znajduje się MOBO. Jest to butik, gdzie można znaleźć bardzo ciekawe ubrania i dodatki od polskich projektantów. Ostatni raz byłam tam wiosną (zobacz post: MODNA SOBOTA). Wtedy zachwycił mnie Tyvek, czyli materiał, z którego tworzy marka UEG, a teraz mój wzrok przykuły najbardziej ciepłe, dresowe ubrania. Wprawdzie szara bawełna ostatnio jest wszechobecna, ale kiedy na dworze okrutnie wieje (a taka pogoda była wczoraj we Wrocławiu), ciepłe okrycia to właśnie to, czego potrzebujemy.

Od jakich projektantów ubrania znajdziemy w MOBO? Lista jest długa. Marita Bobko, czyli kierownik artystyczny i właściciel pracowni, CUB clothes & accessories, Fanfaronada, Minefy Ewa ZwolińskaSzarakowo, buty Jeffrey Campbell, drewniane okulary Westwood czy wspomniane już UEG.

Specjalnie nie pokazuję Wam rzeczy, które najbardziej mi się spodobały. Chcę Was zachęcić, żebyście znaleźli czas i sami odwiedzili to miejsce. Ale na zachętę obejrzycie te kilka zdjęć, które tam zrobiłam i zajrzyjcie na facebooka MOBO, gdzie zobaczycie mnóstwo projektów.

adres: Pomorska 39, Wrocław
oficjalna strona: http://www.mo-bo.pl/
facebook: https://www.facebook.com/MoBoWro


prasówka: Dorota Wróblewska Blog "Zrobieni na szaro" // Rykoszetka "Modna sobota" // Pretty Monsters "Robią mnie na szaro" //


wpis jest częścią PROJEKTU 1KM
Na wystawie koszulka od Szarakowo


biżuteria od Ostrowski DesignKOMENTARZE

"

Instagram