Sierpniowe migawki...czyli co się u mnie działo, przypomnienie wpisów, insta-fotki, różne zdjęcia i inne ciekawe rzeczy.


#praktyki #Lubin #upały #Woodstock #BlogDay

Czasami na praktykach miałam milion do roboty, a czasami nudziłam się tak...

Za to w domu nie było nudy - nie ma fejsbookowania, ma być głaskanie!

"Co się paczysz na jakieś tam Teen Wolfy, ja tu jestem najpiękniejszy!". Lima też trochę zazdrosna ;)Woodstock! Wianek musiał być :)


Czarny kapelusz z H&M bardzo dobrze mi się nosi, co możecie zobaczyć też we wpisie Wakacyjni włóczykije


Sierpień to także wieczór panieński oraz ślub Magdy i Daniela :)

A tu trochę harców z Vegą!Sierpień to również wizyta Łukasza w Lubinie - odwiedziliśmy bardzo wyjątkowe miejsce, Park Wrocławski, słynący z mini-zoo i... DINOZAURÓW! Zrobiliśmy tam też zdjęcia do wpisu Jurassic Park, koniecznie zobaczcie! :)
Sierpień to równieź Blog Day, czyli Święto Blogów i Blogerów, podczas którego tradycyjnie dzieli się ulubionymi stronami albo nowymi odkryciami. O ile w 2013 czy 2014 roku nie miałam z tym dużego problemu, tak tym razem wybrałam naprawdę tylko kilka wartych uwagi blogów, których jeszcze do tej pory nie polecałam:

  • FabJulus, czyli najśmieszniejszy blog jaki obecnie obserwuję, pisany przez fantastyczną Julię,
  • Jest Rudo, czyli masa inspirujących wpisów o kreatywnej fotografii,
  • Antywieszak, czyli Antyweszka dzieli się swoimi tutorialami dotyczącymi kosmetyków, ciuchów, mebli i różnorakich ozdób.
Cóż, jak widać zbyt wielu rzeczy do podzielenia się z Wami w tym miesiącu nie mam! Więc pytam - co tam u Was się działo? :)

KOMENTARZE

"

Instagram