Jak zrobić ładny pierścionek?

- Prosty przepis na ładny pierścionek -

Składniki:

  -  dwie szklanki wyobraźni,
  -  szczypta inspiracji,
  -  garść drobiazgów,
  -  łyżka półfabrykatów,
  -  pęczek drucików i łańcuszków,
  -  kilka kropli kleju.

  Czas przygotowania:

  od kilku sekund do kilku dni  SPOSÓB PRZYGOTOWANIA:

  Tu właściwie wszystko zależy od Was. Jest kilka dróg, którymi możecie podążyć. Po pierwsze - odwiedzić sklep z półfabrykatami i w ciekawy sposób połączyć zakupione tam rzeczy. Po drugie - znaleźć w Internecie tutorial i postępować zgodnie z instrukcjami. Po trzecie - zdać się na własny instynkt, mieć szeroko otwarte oczy i kombinować z nietypowymi elementami, które znajdziecie w swoim otoczeniu. A po czwarte - mieszać te wszystkie podejścia i tworząc biżuterię prosto z serca, korzystając czasami z różnych elementów i podpierając się doświadczeniem innych.

  Zgromadziłam w pudełkach i szufladach wiele różnych skarbów (bo wszystko się może kiedyś przydać!) - guziki, zawieszki, łańcuszki, druciki, wstążeczki... Wystarczy dokupić parę elementów (może być sklep z biżuterią, sklep papierniczy, Empik, a nawet tak nietypowe miejsce, jak sklep budowlany) i mamy wszystko co potrzeba, by zabrać się do roboty!

  Wpis brzmi znajomo? No tak, już kiedyś podawałam przepis na piękny naszyjnik, a podejście do tych dwóch elementów biżuterii jest takie samo. Podobnie będzie z bransoletkami i kolczykami, bo najważniejsze to po prostu zacząć! :-)

    Bardzo szybki pierścionek - drobne koraliczki nanizane na drucik.  Metalowe bazy ze sklepu z prefabrykatami i elementy, które można do nich przyczepić.

  Lakiery do paznokci mogą posłużyć do przemalowania niektórych elementów


  Pierścionek jelonek z drucika z wpisu Eat the rude


  Pierścionek konik i różyczka z wpisu Moustache


  Podwójny pierścionek to odpowiednio skręcony drucik, a ten najmniejszy, na palcu serdecznym - kółeczko odczepione od jakiegoś starego naszyjnika (wpis SZACH-MAT)


  Koniecznie zajrzyjcie też na pinterestowe tablice, które przygotowałam! Znajdziecie pierścionki z drucików, prefabrykatów i wiele, wiele innych pomysłów.


  Follow Rykoszetka's board DIY ring: wire on Pinterest.


  Follow Rykoszetka's board DIY ring: prefabricated on Pinterest.


  Follow Rykoszetka's board DIY ring: crotchet, beads, decupage on Pinterest.
  Pozostaje mi tylko życzyć Wam powodzenia! :)
  KOMENTARZE

  "

  Instagram