TK Maxx w Wałbrzychu

WIELKIE OTWARCIE PIERWSZEGO SKLEPU TK MAXX W WAŁBRZYCHU

tk maxx Wałbrzych

Do TK Maxxa szczególnie lubię zaglądać przed świętami, bo można trafić na wiele fajnych gadżetów, idealnych na prezenty. W końcu każdy fan Harry'ego Pottera ucieszy się z fasolek o wszystkich smakach (dopóki nie trafi na tą o smaku trawy czy robaka, oczywiście ;).
Bardzo dobrze znam już tę sieć sklepów, więc bardzo ucieszyło mnie zaproszenie na zakupy w zamkniętym jeszcze sklepie. Zwłaszcza, że chociaż asortyment jest uzupełniany kilka razy w tygodniu, to wiele ubrań czy dodatków przychodzi  tylko w kilku egzemplarzach, więc trzeba być naprawdę czujnym! :) Szklane pudełka z miedzianymi okuciami, które dla siebie wybrałam, były właśnie takim pojedynczym egzemplarzem! Trzeba też pamiętać, że ceny nawet  do 60% niższe od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie potrafią być bardzo atrakcyjne, jeśli chodzi o perełki od znanych projektantów.

tk maxx WałbrzychOprócz odzieży, butów i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci w TK Maxx można znaleźć dodatki do domu - tym razem wypatrywałam głównie motywów tropikalnych i sukulentów.

tk maxx Wałbrzych


tk maxx Wałbrzych
Otwarcie sklepu w Galerii Victoria w Wałbrzychu odbyło się już dzisiaj i znowu nie zabrakło super atrakcji. Konkurs "Czerwony wieszak" cieszył się chyba największym zainteresowaniem - w całym sklepie ukrytych zostało 29 wieszaków w różnych kolorach (złotym, srebrnym i czerwonym), z których każdy oznaczał wygranie karty podarunkowej - nawet 700 złotych za znalezienie czerwonego wieszaka!

Jeśli chcecie dowiedzieć się, gdzie najbliżej Was znajduje się jakiś TK Maxx, to całą mapkę z lokalizacjami znajdziecie TUTAJ.

To jak, zachęceni do zakupów? :)

wpis powstał we współpracy z siecią sklepów TK Maxx

KOMENTARZE

"

Instagram